محسن مهربان
وبلاگ خبری بروجرد
صفحه نخست         تماس با مدیر         پست الکترونیک        RSS         ATOM
 
 
بیش از 14 هزار رای اولی در بروجرد 
بلوغ سیاسی خود را جشن می گیرند


به گزارش وبلاگ خبری محسن مهربان

احمد گودرزیان گفت: 14 هزار و 741 رای اولی در شهرستان بروجرد با مشارکت در انتخابات بلوغ سیاسی خود را جشن می گیرند.بیش از 14 هزار رای اولی در بروجرد بلوغ سیاسی خود را جشن می گیرند

رییس ستاد انتخابات بروجرد افزود: این افراد با 18 سال تمام به عنوان رای اولی در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری شرکت می کنند.وی اظهار داشت: بی شک حضور این تعداد رای اولی در انتخابات در افزایش نشاط و شور انتخابات موثر است.

رئیس ستاد انتخابات بروجرد با بیان اینکه انتخابات فرصت سنجش اراده و انتخاب را به مردم می دهد، افزود: انتخابات باعث ارتقای عزت و اعتماد به نفس جامعه می شود.وی گفت: شور انتخاباتی در رای اولی ها با توجه به اینکه برای نخستین بار در انتخابات شرکت می کنند، بیشتر است.

گودرزیان افزود: نوجوانان به واسطه حضور در انتخابات و تعیین سرنوشت سیاسی کشور وارد مرحله جدیدی از زندگی می شوند و به خودباوری می رسند.وی مجموع واجدان شرایط رای دادن در بروجرد را 265 هزارو 721 تن عنوان کرد و گفت: این افراد هفتم اسفند با آرای خود دو نامزد را به عنوان نمایندگان مردم این شهرستان راهی خانه ملت می کنند.


نوع مطلب : سیاسی، 
برچسب ها : بیش از 14 هزار رای اولی در بروجرد بلوغ سیاسی خود را جشن می گیرند، وبلاگ خبری محسن مهربان، اخبار بروجرد، احمدگودرزیان، رییس ستادانتخابات بروجرد،
لینک های مرتبط :


فرماندار بروجرد:
آراء انتخاباتی مردم بروجرد
حفاظت و صیانت می‌شود

خبرگزاری فارس: آراء انتخاباتی مردم بروجرد حفاظت و صیانت می‌شود

به گزارش وبلاگ خبری محسن مهربان
به نقل از خبرگزاری فارس

مسلم پورقاسمیان صبح امروز در جلسه توجیهی نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رای این شهرستان اظهار کرد: نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رای این شهرستان باید بی‌طرفی خود نسبت به نامزدهای انتخاباتی را تا پایان زمان انتخابات حفظ کنند.وی با اشاره به لزوم پرهیز نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رای بروجرد از ایجاد هرگونه بی‌نظمی عنوان کرد: همدلی و همزبانی نمایندگان فرماندار با ناظران آسودگی خاطر شهروندان و اطمینان آنها در صیانت از آراء را به دنبال دارد.

فرماندار بروجرد ادامه داد: آبروی نظام در گرو انجام دقیق وظایف هر یک از نمایندگان فرماندار، اعطاء هیئت نظارت و سایر مسئولان در برگزاری انتخاباتی سالم و به دور از حاشیه است.وی حفاظت و صیانت از آراء مردم را افتخاری دیگر برای مسئولان و دست‌اندرکاران انتخابات خواند و تاکید کرد: آفرینندگان این افتخار در روز انتخابات نمایندگان فرماندار و ناظران حاضر در شعب اخذ رای هستند.

در ادامه رئیس دفتر هیئت نظارت شورای نگهبان در بروجرد گفت: نمایندگان فرماندار و ناظران شعب اخذ رای این شهرستان ملزم به رعایت اصول بی‌طرفی از نامزدهای انتخاباتی تا پایان زمان انتخابات هستند.

لهراسب چهارمحالی مسئولیت پذیری را سنگین خواند و اظهار کرد: مسئولیت ناظران و نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رای حائز اهمیت و سنگین است.وی به تعامل مطلوب هیئت اجرایی و نظارت بر انتخابات بروجرد اشاره کرد و ادامه داد: ناظران و نمایندگان شعب اخذ رای این شهرستان در برگزاری انتخاباتی سالم کوشا باشند.

رئیس دفتر هیئت نظارت شورای نگهبان در بروجرد با اشاره به اینکه دشمنان به دنبال اخلال در برگزاری انتخابات هستند، خاطرنشان کرد: بصیرت همه اقشار جامعه خصوصا مسئولان و ناظران بر انتخابات ناکامی بار دیگر دشمنان را به دنبال دارد.

چهارمحالی با اشاره به اینکه افراد در همه احزاب و گروه‌ها انقلابی و پایبند به اصول نظام هستند، یادآور شد: حضور همه اقشار جامعه از هر حزب و گروهی در راهپیمایی دشمن شکن 22 بهمن گواهی بر این ادعا است.وی تصریح کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات هفتم اسفند ماه این انتخابات نیز برگ زرینی بر کتاب قطور افتخارات نظام جمهوری اسلامی ایران می‌شود.
نوع مطلب :
برچسب ها : فرماندار بروجرد: آراء انتخاباتی مردم بروجرد حفاظت و صیانت می‌شود، رئیس دفتر هیئت نظارت شورای نگهبان در بروجرد، لهراسب چهارمحالی مسئولیت پذیری را سنگین خواند و اظهار کرد: مسئولیت ناظران و نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رای حائز اهمیت و سنگین است.وی به تعامل مطلوب هیئت اجرایی و نظارت بر انتخابات بروجرد، وبلاگ خبری محسن مهربان،
لینک های مرتبط :
درباره وبلاگ

پروردگارا داده هایت ، نداده هایت و گرفته هایت را شکر می گویم

چون داده هایت نعمت ، نداده هایت حکمت و گرفته هایت امتحان است.

ضمن عرض درود و خوش آمدگویی خدمت شما عزیزان
امیدوارم از مطالب وبلاگ رضایت داشته باشید.
مدیروبلاگ محسن مهربان
ایمیلmehraban_asa@yahoo.com

سامانه پیام کوتاه 50004000300020

مدیر وبلاگ : محسن مهربان
مطالب اخیر
آرشیو وبلاگ
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :